Te ei saa esitada valitud riigist uut tellimust United States

Ideid

Graveerimine on väga ilus.

Soolaleiva kingitused Sünnipäeva kingitused  Kingitused Sõbrapäevaks Isadepäeva kingitused Emadepäeva kingitused Käsitöö kingitused  Firmakingitused

Puidust kingitused  Erilised kingitused  Jõulu kingitused Katsikud kingitused  Kingitused paaridele  Kingitused meestele Äri kingitused Kingitused naistele Kingitused last...

Graveerimine on väga ilus.

Soolaleiva kingitused Sünnipäeva kingitused  Kingitused Sõbrapäevaks Isadepäeva kingitused Emadepäeva kingitused Käsitöö kingitused  Firmakingitused

Puidust kingitused  Erilised kingitused  Jõulu kingitused Katsikud kingitused  Kingitused paaridele  Kingitused meestele Äri kingitused Kingitused naistele Kingitused lastelele Kingitused pulmadeks Kingitus pulma aastapäevaks Firma meened.Graveerimine puidule,graveerimine nahale,graveerimine klaasile,graveerimine metallile

Rohkem

Ideid Siin on 331 toodet.

Alamkategooria

 • Graveering puidule

  Erilised ja meeldejäävad kingitused igaks olukorraks.Graveerimine puidule on väga ilus. Vastavalt Teie soovile on võimalik teksti ja kujundeid kanda näiteks puidule, naturaalsele nahale, klaasile. Spetsiaalset graveerimisplastikut kasutades on võimalik valmistada ka erineva kujuga silte ning viitasid. Graveeritud tulemus jääb tootele vastupidav ning kulumiskindel.

 • Graveering nahale

  Erilised ja meeldejäävad kingitused igaks olukorraks.Graveerimine nahale on väga ilus. Vastavalt Teie soovile on võimalik teksti ja kujundeid kanda näiteks puidule, naturaalsele nahale, klaasile. Spetsiaalset graveerimisplastikut kasutades on võimalik valmistada ka erineva kujuga silte ning viitasid. Graveeritud tulemus jääb tootele vastupidav ning kulumiskindel.

 • Graveering klaasile

  Erilised ja meeldejäävad kingitused igaks olukorraks.Graveerimine klaasile on väga ilus. Vastavalt Teie soovile on võimalik teksti ja kujundeid kanda näiteks puidule, naturaalsele nahale, klaasile. Spetsiaalset graveerimisplastikut kasutades on võimalik valmistada ka erineva kujuga silte ning viitasid. Graveeritud tulemus jääb tootele vastupidav ning kulumiskindel.

 • Graveering naturaalne...

  Erilised ja meeldejäävad kingitused igaks olukorraks.Graveerimine kork on väga ilus. Vastavalt Teie soovile on võimalik teksti ja kujundeid kanda näiteks puidule, naturaalsele nahale, klaasile. Spetsiaalset graveerimisplastikut kasutades on võimalik valmistada ka erineva kujuga silte ning viitasid. Graveeritud tulemus jääb tootele vastupidav ning kulumiskindel.

 • Graveering metallidele

  Erilised ja meeldejäävad kingitused igaks olukorraks.Graveerimine metallile on väga ilus. Vastavalt Teie soovile on võimalik teksti ja kujundeid kanda metallile. Graveeritud tulemus jääb tootele vastupidav ning kulumiskindel.

 • Graveeringuga puidust...

  Erilised ja meeldejäävad kingitused igaks olukorraks.

  Puidust käsitöö ehted

  Puidust kikkilipsud

  Puidust mansettinööbid

  Puidust lipsunõel

  Puidust käevõru

  Puidust kõrvarõngad

  Puidust ripats

 • Graveeringuga puidust...

  Puidust käekellad

  Puidust lauakellad

  Puidust seinakellad

  Puidust naiste käekellad

  Puidust meeste käekellad

  Käsitöö kellad

 • ZIPPO

  Zippo kvaliteetsed tulemasinad personaalse graveeringuga

 • Vill pildid

  Villane maal on alati stiilne sisekujunduse element ja originaalne kingitus! Pilt on raamitud lihtsase raami, mida soovi korral saab asendada.

 • Graveerimis ideid

  Siit saad valida endale valmis kujunduse ja soovi korral ka seda muuta kirjutades meile

 • Decupage

  Decupage eseme kaunistamine koosneb mitmest etapist: esmalt tuleb ette valmistada dekoreeritava eseme pind, st. kas pinna puhastamist või värvimist, seejärel liimida aplikatsioonid või väljalõiked, need värvidega pinnale hajutada, ning lõpuks tuleb kogu ese korduvalt aluspinnale sobiliku lakiga lakkida, et tagada eseme niiskuskindlus.

 • Tööstusdisain

  Teras torudest valgustid,lambid, nagid,pudelihoidjad, wc paberi hoidjad.

lehe kohta
Kuvatud 313 - 324 kokku 331 tootest
Kuvatud 313 - 324 kokku 331 tootest