Tinginused

Veebipoe GIFTSWOOD.EE (edaspidi Veebipood) omanik on J&J Trading OÜ (registrikood EE14169139), asukohaga Kubja tee 42,Võlsi küla,Võru vald,Võrumaa.

Müügilepingu kehtivus,kauba ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures..

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Üldine

Palume teid saata meile kvaliteetsemad fotod sellest sõltub graveeringu kvaliteet.Kui teil on probleeme piltide laadimisega, siis tehke tellimus ilma pildita ja saatke see eraldi meilile giftswood@gmail.com või kasutage meie linki "Võta ühendust"ning lisage oma nimi ja tellimuse number.

Kauba hind ja kauba saadavus võivad jooksvalt ja ette teatamata muutuda.Müüjal on õigus e-poest tellitud kaup jätta üle andmata järgnevatel tingimustel: - kaup on laost otsa saanud - kauba hinda või omadusi on e-poes kuvatud valesti süsteemivea tõttu - kui ostja ei vasta müüja poolt kehtestatud tingimustele. Kui müüjal ei ole võimalik tellimust täita, võtab müüja ostjaga ühendust ning tagastab tasutud summa, kui ostja on jõudnud kauba eest ettemaksu teha.

Tingimuste aktsepteerimisega kinnitab ostja, et ta on tingimustega tutvunud, nendega nõus ja täidab neid.

Privaatsuspoliitika

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Toodete eest tasumine

Panga ülekandega kasuta arves olevaid andmeid.

PayPal kontod kasutades kasuta saajakontoks giftswood@gmail.com

Pangalingi makseid haldab , kes sõltuvalt riigist pakub erinevaid makselahendusi.

Kasutades pangalinki, vajuta pärast makse sooritamist kindlasti linki „Tagasi kaupmehe juurde“.  Sind suunatakse tagasi www.giftswood.ee lehele.  Peale tasumist saadetakse Sinu e-posti aadressile tellimuse kinnitus ning arve.

Kohaletoimetamine ja valmistamise ajad

Käesoleval hetkel saab Eestis valida Smartposti või Omniva pakiautomaadi teenuse vahel ning Omniva postkontori, Soomes Posti pakiautomaati või Posti postkontori teenust ning Lätis ja Leedus Omniva pakiautomaadi teenust.

Kohaletoitemetamise hind oleneb kauba suurusest ja arvutatakse automaatselt tellimuse vormistamisel.

Tellimuse täitmise tähtajad

Keskmine tellimuse täitmise tähtaeg valmistoodete puhul on 3-5 tööpäeva, tellimusel valmivate toodete puhul kuni 7 päeva, üksikutel juhtudel 14 päeva.

Juhul, kui kaup on laost otsa lõppenud või kui tellimuse täitmine võtab kauem aega, teavitame sellest koheselt e-maili teel ning lepime kokku uue tarneaja või tagastame raha.

Personaliseeritud kaupadele ei laiene 14 päevane tutvumise ja tagastamise seadus.